ترکیب احتمالی استقلال مقابل شهرخودرو؛ خبری از 4 ستاره اصلی نیست

به گزارش وبلاگ کشتی گیران، استقلال تهران عصر امروز در چارچوب مسابقات هفته ششم لیگ برتر باید در استادیوم امام رضا (ع) به مصاف تیم شهرخودروی مشهد برود. شهر خودرو که به اسم نماینده ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا شناخته می گردد تا به امروز 7 امتیاز جمع آوری نموده است.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل شهرخودرو؛ خبری از 4 ستاره اصلی نیست

شهر خودرو در حالی پا به این مسابقه می گذارد که در بازی گذشته مقابل ذوب آهن اصفهان به رجحان دست یافته بودند و تا به امروز دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست را در فصل جاری تجربه نموده اند. شهر خودرو به همراه سیدمهدی رحمتی در اولین فصل سرمربیگری اش در بازی بزرگی پا می گذارد و امیدوار است برابر آبی پوشان به رجحان در بازی خانگی دست پیدا کند.

تیم استقلال در تقابل با صنعت نفت آبادان به تساوی رضایت داد و محمود فکری می کوشد تا برای جلب رضایت هوادارانی که با وجود نتایج تقریبا مطلوب تیمش را به صدر جدول نگاه داشته است، منتقد هستند، در بازی خارج از خانه به رجحان دست پیدا کند.

فکری برای بازی امروز شیخ دیاباته، وریا غفوری و مسعود ریگی را به دلیل آسیب دیدگی و همینطور فرشید اسماعیلی را به دلیل مسائل انضباطی در اختیار ندارد. استقلال نسبت به مسابقه قبلی تغییرات اساسی نخواهد داشت، اما بعضی اتفاقات در بین بازیکنان تحت راهنمایی سرمربی استقلال قابل پیش بینی است.

معین است که محمدرشید مظاهری برای بازی امروز درون دروازه قرار می گیرد و رخصت گرفتن برای پوشیدن لباس زنده یاد ناصر حجازی نشان می دهد سیدحسین حسینی برای چهارمین هیات متوالی نیمکت نشین خواهد بود. در خط دفاعی هم یک تغییر نسبت به بازی قبلی قایل پیش بینی است.

عارف غلامی اگرچه روز گذشته بدون مشکل تمرین کرد، اما محمود فکری در نشست خبری پیش از مسابقه اظهار داشت باید وضعیتش به صورت دقیق معین گردد. قابل پیش بینی است محمد دانشگر که اخیرا به اسم بازیکن تعویضی به ترکیب ملحق می شد برای این بازی زوج محمدحسین مرادمند باشد و محمد نادری و احمد موسوی انتخاب فکری بازی پست مدافع چپ و راست باشند.

در خط میانی استقلال در غیبت ریگی می تواند به مهدی مهدی پور و فرشید باقری به اسم هافبک های تقریبا دفاعی اتکا کند و از حضور همزمان داریوش شجاعیان و آرش رضاوند برای بازیسازی و خلق موقعیت بهره ببرد.

در خط حمله هم مهدی قایدی که مقابل نفت دچار آسیب دیدگی شده بود برای این مسابقه مسئله ای ندارد در طول هفته بدون مشکل با تیم تمرین کرد تا زوج امیرارسلان مطهری در این بازی باشد.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برابر شهرخودرو به توضیح زیر است:

محمد رشید مظاهری، محمد نادری، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، احمد موسوی، مهدی مهدی پور، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، آرش رضاوند، مهدی قایدی و امیرارسلان مطهری

منبع:خبرورزشی

منبع: فرارو

به "ترکیب احتمالی استقلال مقابل شهرخودرو؛ خبری از 4 ستاره اصلی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال مقابل شهرخودرو؛ خبری از 4 ستاره اصلی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید