هدیه 1400 به پرسپولیس و یحیی گل محمدی!

به گزارش وبلاگ کشتی گیران، شاگردان یحیی گل محمدی پس از کسب پنجمین قهرمانی متوالی لیگ برتر، حالا باید برای پنجمین بار از قهرمانی خود دفاع نمایند که اتفاقی بی نظیر در فوتبال ایران است، اما در آخرین فصل دهه 1390 کسب یک جام دیگر قرمز ها را در تاریخ فوتبال ایران جاودانه خواهد نمود.

هدیه 1400 به پرسپولیس و یحیی گل محمدی!

لیگ بیست و یکم برای قرمز ها تحت تاثیر جدایی 3 ستاره خود آغاز خواهد شد و بزرگترین چالش یحیی گل محمدی جایگزین کردن بازیکنانی به جای برترین گلزن، برترین مدافع و مهاجم نوک خود خواهد بود. البته در این بین رقابت های آسیایی هم بخشی از برنامه پرسپولیس را به خود اختصاص داده اند تا این تیم با برنامه ای بسیار فشرده وارد کارزار گردد.

اما نکته مهم برای پرسپولیس این است که آن ها اگرچه شاید با قرعه ای روبرو هستند که دشواری های خاص خود را دارد، اما حداقل در ماجرای میزبانی - میهمانی، از این قرعه ذی نفع هستند. شاگردان یحیی گل محمدی در 16 بازی نخست، 11 بازی را در تهران برگزار خواهند کرد و فرصت این را دارند تا مسائل خود را به این شکل پوشش دهند.

ملاقات با نساجی، گل گهر، نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان، طرفدار، ذوب آهن، تراکتور، استقلال، فجر سپاسی و فولاد در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد و بازی با پیکان هم به میزبانی شهر قدس خواهد بود. به عبارتی اگر پرسپولیس بتواند میانگین 2.3 امتیازی فصل گذشته را حفظ کند، فرصت این را خواهد داشت تا در نیم فصل دوم و با تقویت تیم، شرایط بهتری را رقم بزند.

نکته جالب اینکه در نیم فصل اول و بین دو بازی خانگی با ذوب آهن و تراکتور، سرخپوشان میهمان سپاهانی خواهند بود که طبق حکم کمیته انضباطی باید در استادیومی دیگر از پرسپولیس میزبانی نمایند.

البته در نیم فصل دوم شرایط برای این تیم معکوس خواهد بود. آن ها پیش از شهرآورد دو بازی خارج از خانه برابر تیم های نفتی دارند و سپس همان شرایط بازی با سپاهان برایشان تکرار می گردد؛ میهمان ذوب آهن و تراکتور و میزبانی از سپاهان در خارج از استادیوم آزادی. بعلاوه بازی پایانی فصل هم در شیراز خواهد بود.

با این حال نکته مهم این است که یحیی گل محمدی باید از این قرعه کشی نهایت استفاده را کند و از برنامه تیمش که کمترین پرواز را در نیم فصل اول دارد، بهره ببرد و پرسپولیس را به سوی صدرنشینی راهنمایی کند. نکته مهم این است که در جریان 4 قهرمانی از 5 تا، پرسپولیس با جمع آوری حداکثر امتیازات در آغاز فصل توانست گام بلند برای قهرمانی را بردارد و این بار هم راستا دبل هت تریک از همین راه می گذرد.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "هدیه 1400 به پرسپولیس و یحیی گل محمدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه 1400 به پرسپولیس و یحیی گل محمدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید