همایشها و نمایشگاه ها

اردوغان راهی نیویورک شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در صدر هیئتی برای شرکت در هفتاد و ششمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد امروز پس از حضور در کنفرانس مطبوعاتی در فرودگاه آتاتورک استانبول راهی نیویورک آمریکا شد.

6 مهر 1400

نقاشی هایی که ذهنتان را قلقلک می دهد!

خبرگزاری فارس: راب گونسالویز هنرمند کانادایی را باید از جمله هنرمندانی دانست که بسیار ماهرانه توانسته قدرت تخیل و هنر نقاشی را در هم آمیزد و تابلوهایی بسیار متفاوت و زیبا خلق کند.

24 مرداد 1400

پوتین: کاری را به کشورها دیکته نمی کنیم

ایسنا نوشت:رئیس جمهوری روسیه امروز (چهارشنبه) گفت، کشورش هرگز به دیگر کشورها کاری را دیکته نمی کند و آماده همکاری برای حل مسائل جهانی و منطقه ای بر اساس یک فرایند برابر از طریق روش های سیاسی و دیپلماتیک است.

21 مرداد 1400

خراسان رضوی قطب فراوری گیاهان دارویی کشور

مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: با فراوری حدود 26 هزار تن گیاه دارویی، این استان به قطب فراوری این محصول در کشور تبدیل شده است.

17 بهمن 1398

مساحت اراضی 103 هزار کشاورز خراسان رضوی زیر یک هکتار است

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر کل جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی گفت: براساس سرشماری سال 93 در استان خراسان رضوی 266 هزار نفر دارای اراضی زراعی و باغی هستند که از این تعداد مساحت اراضی 103 هزار بهره بردار و کشاورز زیر یک هکتار است.

17 بهمن 1398

طرابلس در آستانه سقوط، آلمان به دنبال میانجیگری

ایسنا نوشت: با پشتیبانی روسیه پیشروی نیروهای ژنرال حفتر به سمت طرابلس شتاب گرفته و درگیری ها به سمت مرکز شهر کشیده می شود. فرستاده ویژه سازمان ملل در امور لیبی شرایط پایتخت را بسیار نگران کننده می داند.

4 بهمن 1398

اصفهان، منصوریان: اعلام پنالتی بازی با پرسپولیس جرأت می خواست؛ به جانفشانی بازیکنان نیاز داریم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: 3 کارشناس داوری به من گفتند باید در بازی پرسپولیس برای ما پنالتی اعلام می شد، اما می دانم که دریافت آن پنالتی جرأت می خواست.

4 بهمن 1398

ترامپ زیر حرف خود زد!

رئیس جمهور آمریکا که دقایقی پیشین مدعی شده بود از تجمعات در ایران حمایت نمی کند، حال با تغییر اظهارات خود مدعی حمایت از مردم ایران شد.

30 دی 1398

کمالوند: استخوان های ما خُرد شده است اما تیمم را رها نمی کنم، اگر قرار است دولت به فوتبال یاری نکند باید برای همه باشد

فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد، دو تیم بوشهری در لیگ برتر بمانند و در عین حال از مسائل اقتصادی تیمش به شدت گلایه کرد.

25 دی 1398

پایان لکسوس خودروی تمام برقی خود را معرفی کرد: پیمایش 400 کیلومتر در شهر با باتری 54.3 کیلوواتی

بیش از یک دهه است که شرکت خودروسازی لکسوس مشغول تولید محصولات هیبریدی است ولی به نظر می رسد این شرکت گام بزرگ خود برای عرضه خودرویی تمام الکتریکی را برداشته است.

25 دی 1398

سخنگوی فدراسیون فوتبال: درخواست رسمی ویلموتس برای فسخ قرارداد، او باید تا خرداد بماند

شرط جدیدی مطرح نشده است بلکه شروط بندهای قرارداد مدنظر است. مثلا نظارت بر تیم های ملی دیگر، بحث حضور در مسابقات لیگ و جلساتی که در همایش های مختلف فدراسیون است.

22 دی 1398

روسیه به وظایف خود در سوریه عمل کرده است

رئیس جمهوری روسیه تأکید کرد، هر ناظر بی طرفی بر نقش مسکو در تثبیت اوضاع سوریه اذعان می نماید، در حالی که ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا قبل از ورود روسیه به سوریه، در عرصه مبارزه با تروریسم تنها در حال درجا زدن بود.

18 دی 1398